#Bilim #Yenilik # Sağlık

ARALIKLI AÇLIK SİZİN İÇİN UYGUN MU?

1 Saat

Eğitim süresi

Eğitim Başladı.

İlker Pazarbaşı

Eğitmen

99,00 ₺

Fiyat

Programın Amacı

Aralıklı açlık bir takım bilim çevrelerince önerilirken bunun tam tersini iddia eden, aralıklı açlığın yapılmaması gerektiğini belirten bilim çevreleri de vardır. Bu programın amacı aralıklı açlığı bilimsel açıdan kısaca incelemek, aralıklı açlık yapılırken vücutta meydana gelen değişimleri incelemek, sizin için doğru olup olmadığının anlaşılmasına yardımcı olmak ve aralıklı açlık yapmadan önce gerekli ön hazırlığı öğrenmek.

Program İçerikleri

  • Yaşlanmaya Karşı beslenme yöntemleri ders 1
  • Yaşlanmaya Karşı beslenme yöntemleri ders 2
project
project

Kazanımlarınız neler olacak?

  1. Aralıklı açlığın kendileri ve sevdikleri için doğru olup olmadığını anlayabilecekler, aralıklı açlık yapmak istenmesi durumunda (örn. Oruç) yapılması gereken ön hazırlıkları öğrenecekler, bu şekilde aralıklı açlığın bilinen ve seminerde üzerinde durulacak olan faydaları en yüksek seviyeye çıkacak. Bilişsel kapasitede artış, psikoloji esnekliğinde artış, fiziksel enerjide artış, daha sağlıklı hissetme gibi sonuçları olacak

Eğitmeninizle Tanışın

İlker Pazarbaşı

1986 yılında Adanada dünyaya geldi. 2005te Hacettepe Üniversitesinde Beslenme ve Diyetetik Bölümü lisans eğitimi almaya başladı. Yine ayni üniversitenin ayni bölümünde yüksek lisans yaptı. İlker Pazarbaşı, 2015ten beri doktora çalışmalarına devam etmektedir. Metabolizma ve Sindirim Sistemi Hastalıklarında Beslenme Eğitimi, Bağışıklık Sistemi ve Sistemik Hastalıklarda Beslenme Eğitimi, Nörolojik Hastalıklarda Beslenme Eğitimi ve Sporcu Performans Eğitimi basta olmak üzere birçok eğitim alan Pazarbaşı, alanında çeşitli eğitimler vermektedir. Kronik hastalıklarda doğal beslenme tedavisi ve profesyonel sporcularda beslenme konularında uzmanlaşan İlker Pazarbaşı, ülkemizdeki sayılı Klinik PsikoNöroImmünologlardan biridir.

Daha Fazlası
egitmen