Ekibimiz

team-1

Seda Ülgen

Uzman Doktor / Psikoterapist

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi mezunu Seda Ülgen, Aile Hekimliği ihtisasının ardından Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Özel Amerikan Hastanesi’nde uzman doktor olarak çalıştı.

team-1

Erhan Altunay

Araştırmacı - Yazar

Erhan Altunay İstanbul doğumludur. Saint Joseph Fransız Lisesini bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesinde Nükleer Enerji Mühendisliği okumuş ve sonra da Marmara Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisansı yapmıştır. 

team-1

Fırat Bolazar

Mühendis / Eğitmen

1972 Ankara doğumlu olan Fırat Bolazar, T.E.D. Ankara Koleji, Orta Doğu Teknik Üniversitesi ve Yıldız Teknik Üniversitesinde öğrenim gördü. Sektör lideri olan kurumsal bir firmada ArGe Müdürü ve Eğitim koordinatörü olarak çalıştı.

team-1

Demet Alkapar Balcı

Psikolog / Psikoterapist

1984 yılında Hacettepe Üniversitesi, Psikoloji Bölümü’nde; 3,5 yıl süren psikoterapi eğitimini Psikoterapi Enstitüsünde tamamladı. Hacettepe üniversitesinden eğitim , sosyoloji ve felsefe eğitimlerini de aldı.

team-1

İsmail Acarkan

Sosyolog / Eğitmen

1967de Mardin’de doğdu.1984te İstanbul Üniversitesi  Veteriner Fakültesi, 1989da Boğaziçi Üniversitesi,1992de Mimar Sinan Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü, 1993’te İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünde okudu.

team-1

Deniz Öztaş

Mühendis / Eğitmen

Deniz Öztaş; TED Ankara Koleji, ODTÜ Makine ve ODTÜ İşletme Yüksek Lisansı ile 18 senelik eğitim hayatında öğrendiklerini 2006 sonrasında unutma sürecine girip, yeniden öğrenmeyi seçti, yeniden bir yolculuğa başladı.

team-1

İlker Pazarbaşı

Uzman Diyetisyen / Eğitmen

1986 yılında Adanada dünyaya geldi. 2005de Hacettepe Üniversitesinde Beslenme ve Diyetetik Bölümü lisans eğitimi ,aynı üniversitenin aynı bölümünde yüksek lisans yaptı. 2015ten beri doktora çalışmalarına devam etmektedir.

team-1

Igpis Hobby

Atölye

Igpi’s Hobby’nin Igpi’sinin dünyasina hosgeldin… Spiritüel dünyayla tanismasi kagit üstünde 2014 olsa da aslinda dogumundan itibaren farkindaliginin farkinda olunan bir çocuk olarak 1982’de hayata gözlerimi açtim. Konuyu kisaca Sezen Aksu sarkisindaki “dogarken bildigimi

team-1

U.Güney Özer

Doktor / Terapist / Homeopat

1990 yilinda Çukurova Üniversitesi Tip Fakültesinden mezun oldu. 2007 yılında Aile Hekimligi Doçenti oldu. Kişisel gelişim, spiritüel farkindalik, meditasyon, mitoloji, astroloji, semboloji, Reiki ve EFT gibi alanlarda eğitim ve seminerlere katildi.

team-1

Müge Var

Sanat Tarihi Uzmani

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümü mezunuyum, ayni zamanda su an yüksek lisans çalismalarimi sürdürmekteyim

team-1

Azra Seda Karagöz

Geleneksel El Sanatlari Uzmani

1982 Adana Dogumlu. Geleneksel el sanatlari egitmenligi mezunuyum. 20 yildir geleneksel ve modern keçe çalismalari yapiyorum. Üretim ve egitimler veriyorum. Atölye çalismalarinin sinerjisine bayiliyorum.

team-1

Yüksel Can Karayurt

Egitim Danismani

23.01.1982 yilinda Istanbulda dogmus olup, ortaokul ve lise ögrenimini Gebze Anadolu Lisesinde tamamladiktan sonra, Kocaeli Üniversitesi Çalisma Ekonomisi ve End.Iliskiler bölümünü bitirmistir.

team-1

Banu Helvaci

Yoga Egitmeni

 Insan ve iletisim faktörünün en yogun oldugu sektörlerden birinde yirmi iki yilda edindigim deneyime yoga felsefesini ekledigimde, benim gibi etiketlerinin ötesini görmek isteyen güzel ruhlara sifa olmak amaciyla nefes egzersizleri, hamile ve çocuk yogasi, asanalar ve beden-zihin ruh uyumu; yoga felsefesi üzerine iki yüz seksen saatlik yoga egitmenligi egitimi aldim.