Ekibimiz

team-1

Uzm.Dr. Seda Ülgen

Uzman Doktor / Psikoterapist

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi mezunu Seda Ülgen, Aile Hekimliği ihtisasının ardından Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Özel Amerikan Hastanesi’nde uzman doktor olarak çalıştı.

team-1

Erhan Altunay

Araştırmacı - Yazar

Erhan Altunay İstanbul doğumludur. Saint Joseph Fransız Lisesini bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesinde Nükleer Enerji Mühendisliği okumuş ve sonra da Marmara Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisansı yapmıştır. 

team-1

Fırat Bolazar

Mühendis / Eğitmen

1972 Ankara doğumlu olan Fırat Bolazar, T.E.D. Ankara Koleji, Orta Doğu Teknik Üniversitesi ve Yıldız Teknik Üniversitesinde öğrenim gördü. Sektör lideri olan kurumsal bir firmada ArGe Müdürü ve Eğitim koordinatörü olarak çalıştı.

team-1

Demet Alkapar Balcı

Psikolog / Psikoterapist

1984 yılında Hacettepe Üniversitesi, Psikoloji Bölümü’nde; 3,5 yıl süren psikoterapi eğitimini Psikoterapi Enstitüsünde tamamladı. Hacettepe üniversitesinden eğitim , sosyoloji ve felsefe eğitimlerini de aldı.

team-1

İsmail Acarkan

Sosyolog / Eğitmen

1967de Mardin’de doğdu.1984te İstanbul Üniversitesi  Veteriner Fakültesi, 1989da Boğaziçi Üniversitesi,1992de Mimar Sinan Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü, 1993’te İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünde okudu.

team-1

Deniz Öztaş

Mühendis / Eğitmen

Deniz Öztaş; TED Ankara Koleji, ODTÜ Makine ve ODTÜ İşletme Yüksek Lisansı ile 18 senelik eğitim hayatında öğrendiklerini 2006 sonrasında unutma sürecine girip, yeniden öğrenmeyi seçti, yeniden bir yolculuğa başladı.

team-1

İlker Pazarbaşı

Uzman Diyetisyen / Eğitmen

1986 yılında Adanada dünyaya geldi. 2005de Hacettepe Üniversitesinde Beslenme ve Diyetetik Bölümü lisans eğitimi ,aynı üniversitenin aynı bölümünde yüksek lisans yaptı. 2015ten beri doktora çalışmalarına devam etmektedir.

team-1

Igpis Hobby

Atölye

Igpi’s Hobby’nin Igpi’sinin dünyasına hoşgeldin… Spiritüel dünyayla tanışması kâğıt üstünde 2014 olsa da aslında doğumundan itibaren farkındalığının farkında olunan bir çocuk olarak 1982’de hayata gözlerimi açtım. Konuyu kısaca Sezen Aksu şarkısındaki “doğarken bildiğimi unuttum, yeniden hatırlamak umudum…“ sözüyle özetleyebiliriz.

team-1

Doç.Dr. U.Güney Özer

Doktor / Terapist / Homeopat

1990 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 2007 yılında Aile Hekimliği Doçenti oldu. Kişisel gelişim, spiritüel farkındalık, meditasyon, mitoloji, astroloji, semboloji, Reiki ve EFT gibi alanlarda eğitim ve seminerlere katıldı.

team-1

Müge Var

Sanat Tarihi Uzmanı

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümü mezunuyum, aynı zamanda şu an yüksek lisans çalışmalarımı sürdürmekteyim.

team-1

Yüksel Can Karayurt

Eğitim Danışmanı

23.01.1982 yılında İstanbulda doğmuş olup, ortaokul ve lise öğrenimini Gebze Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra, Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve End.İlişkiler bölümünü bitirmiştir.

team-1

Banu Helvacı

Yoga Eğitmeni

 İnsan ve iletişim faktörünün en yoğun olduğu sektörlerden birinde yirmi iki yılda edindiğim deneyime yoga felsefesini eklediğimde, benim gibi etiketlerinin ötesini görmek isteyen güzel ruhlara şifa olmak amacıyla nefes egzersizleri, hamile ve çocuk yogası, asanalar ve beden-zihin ruh uyumu; yoga felsefesi üzerine iki yüz seksen saatlik yoga eğitmenliği eğitimi aldım.

team-1

Ayşin Altun

2005 yılında yaşadığım değişim döneminin stresiyle kendimi astrolojinin tam ortasında buldum.  İçinde bulunduğum duruma, yaşadıklarıma astroloji en iyi yol gösterici oldu.