project
Aqua Yaşam

Merhaba!

AQUA YASAM, 2008 yılında kurulduğu günden beri gerçek özgürlüğün insanın kendi olması demek olduğuna inandı. Sizlerin kendi potansiyellerini, güçlü özlerini tanıma yolculuğunda daima rehberlik etmeye çalıştı. Yıllar içinde o da büyüdü, dönüştü. Aqua Yaşam olarak kendi yolculuklarından geçti. Aqua kelimesi kadim dillerde, Hawaii toplumlarının inanışlarında varlığın ne insan, ne Tanrı olduğu yerde, arasındaki bir yerde olduğundaki adinin karşılığıdır . İnanışlara göre sıradan insandan daima daha üstün özellikleri, güçleri vardır. Biz bu gücün bilgelikte olduğuna inandık. Güvenilir bilginin ayırt edilip özümsendiği, bilginin zamanla islenip emanetçileri olduğu kişiler tarafından paylaşıldığında güce, yasama döndüğüne inandık. Geleceğe, gelişime giderken yaşamın ve insan doğasının öz bilgilerini harmanlayarak anlamaya çalıştık.

               Bizim ne kadar ideallerimiz olsa da biz sadece hizmet edeniz. Bilgiyi arayan, tutkulu, farkındalıklı sizlerin yaşamlarını dönüştürme arzusunda sadece bir aracıyız. Hedefimiz paylaşırken, sizlerin birbirinize karşı sesi olabilmek. Güzel bir dünya için güçlü bireylere ihtiyaç var. Elele, güçlenerek yürüyebilmek misyonumuz.

Ekibimiz, zihinlerini ve duygularını bir arada kullanmayı seçen, özel hayatlarında bilgiyi yasam tarzı haline getirerek sıra dışı olma cesareti gösterebilmiş güvenilir idealistlerden oluşuyor. Teknolojinin bize açtığı kapı sayesinde tüm tutkulu kalplerin bir arada atacağı yolculuğumuza siz de davetlisiniz.