Yüz Yogasi

1 Saat

Eğitim süresi

Pek Yakında...

Eğitim başlangıç

Yüksel Can Karayurt

Eğitmen

150,00 ₺

Fiyat

Programın Amacı

Yüzü daha sağlıklı ve genç bir görünüme kavuşturabilmek için kan dolaşımını hızlandırarak, yüzde bulunan hücrelerin yenilenmesini ve daha canlı görünmesini sağlamak.

Program İçerikleri

  • Yüzdeki tüm kasların çalışmasını sağlayacak egzersizlerin uygulamalı bir şekilde aktarımı
project
project

Kazanımlarınız neler olacak?

Katılımcılar; ağrısız, acısız ve pratik bir şekilde yüz kaslarını çalıştırmayı öğrenecekler. Kırışıklık ve sarkmaların önüne nasıl geçebilecekleri konusunda bilinçlenecekler. Yüz kaslarını taninmiş olacaklar ve böylece kendi yüzleri için gerekli olan egzersizleri istedikleri zaman uygulama imkânı bulabilecekler.

Yorumlar

Eğitmeninizle Tanışın

Yüksel Can Karayurt

23.01.1982 yılında Istanbulda doğmuş olup, ortaokul ve lise öğrenimini Gebze Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra, Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve End.Iliskiler bölümünü bitirmiştir. 12 yıl özel sektörde çalıştıktan sonra, sektördeki birikimlerini aldığı koçluk eğitimleri ile harmanlamıştır. Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Yönetim ve Denetimi bölümünde yüksek lisans yaparak koçluk alanında ilerlemiştir. Halen yüz yogası eğitmenliği yanında, Uluslararası Nefes Teknikleri Koçluğu, Eğitim ve Öğrenci Koçluğu yapmaktadır. Şirket bazında veya kişilere özel nefes teknikleri eğitimleri, kişiye özel veya gruplara yüz yogası teknikleri eğitimleri vermekte ve öğrenci, ögretmen,velilere eğitim koçluğu yapmaktadır.

Daha Fazlası
egitmen