egitmen

Ayşin Altun

2005 yılında yaşadığım değişim döneminin stresiyle kendimi astrolojinin tam ortasında buldum.  İçinde bulunduğum duruma, yaşadıklarıma astroloji en iyi yol gösterici oldu. Yola astroloji ile çıktım ve sonra sevgili hocam Yasemin Boran´ın  Zamanda Yolculuk adını verdiği Beden-Duygu-Akıl  3 aşamadan oluşan eğitim programına katıldım. Neler öğrendim? Dikkati yoğunlaştırmak, tek konuya odaklanmak, hissetmek, beden kontrolü, nefes teknikleri, istemeyi öğrenmek, duyguyu doğru yönlendirmek ve aklı kullanmak. Sonra bu konuda daha da derinleşmeye karar verdim , 4. ve 5. aşamasına da devam ettim,  4 yıl süren eğitimimden mezun oldum.

Tamamen kendi yarattığı programın tarifini şöyle yapıyor Yasemin Boran,

            “Hepimiz zaman yolcusuyuz. Ve şu anda bir zaman içerisinde ilerliyoruz çünkü zihnimiz zamana bağlı. Zamanın içinde ve dışında hareket etmek için zihninizi eğitmelisiniz. Daha da önemlisi, içinde yaşadığınız zamana hakim  olacak duruma gelmelisiniz. İçinde bulunduğunuz ‘an’ın şuurunda olursanız, öncesi, sonrası ve ötesine gidebilirsiniz. Hepimiz Bu zaman içinde en iyi şekilde hareket edebilmek, özgür ve mutlu olabilmek için zihnimizi eğitmemiz ve içinde yaşadığımız zamanı yönetebilecek duruma gelmemiz gerekir. Bunu da ancak içinde bulunduğumuz zamanın şuurunda, farkında olursak yapabiliriz"

Benim öğrendiğim ve sizlere de yazılarımla, kişiye özel danışmanlıklarımla ve eğitimlerimle  gerek astroloji gerekse hayatın kendisi aracılığıyla aktardığım bilgi budur. İçinde bulunduğun zamanı yönetmek…

Öğrenmenin sonu yok diyerek durmadım devam ettim ve Astro Psikolojik Danışmanlık eğitimi  de aldım. İki duayen, Psikoanalitik Kuramın önderleri Freud ve Jung´un kuramları ,kolektif bilinçaltı ve astroloji uyum içinde çalışıyor

2013´te Cennet Burada´yı kurdum. Aynı adlı bloğumda yazılarımı paylaşırken eğitimlerimin, seminerlerimin ve meditasyon çalışmalarımın yanı sıra  Kişisel danışmanlık,   İlişki Danışmanlığı ve Astro Psikoloji Danışmanlığı yapıyorum.

Eğitimleri

Daha Çok

Vlogları

Daha Çok

Blog

Daha Çok