Reyhan Elmasri

Verdiği Eğitimler: “Çalışanların Mutluluğu” konusu altında, Nefes Teknikleri, Stres Yönetimi, Farkındalık, Zihin Gücü, Duygusal Farkındalık ve Empati gibi farklı modüller sunuyor.

Türkiye ve Dubai’de Kurumsal Eğitmen ve Kişisel Gelişim Uzmanı olarak görev yapıyor. Uzun yıllar Procter & Gamble, Deloitte ve Egon Zehnder’de çalıştı. Çalışan memnuniyeti ve kurumsal itibar projelerini de içeren kalitatif pazar araştırma projeleri yapmaya da devam ediyor.

Reiki Master, Nefes Koçu, Çocuk Nefes Koçu, Yaşam Koçu, NLP, EFT uzmanlıklarını kişilerin gereksinimlerine göre kullanıyor. Kendi geliştirdiği ve 4-5 seansta insanların yaşamında olumlu anlamda genel iyileşme sağlayan duygusal detoks programını uyguluyor. Kurumlara bireysel danışmanlık hizmeti de veriyor.

Türkçe’de bir ilk olan çıkardığı ücretsiz aplikasyonuyla; Doğru Nefes ve Nefes Teknikleri, Stres ve Kaygıyı Önleme ve Baş Etme, Duygusal Farkındalık ve Dönüşüm konularında pratik uygulamalar paylaşıyor: Google play: https://goo.gl/YcyEjg App store: https://goo.gl/7oErFO

TNS, Wrigley, Nielsen, Pepsico, Dubai Refreshments, Summertown, Nestlé, Türk İş Konseyi, ENOC, Ülker, Doğan Holding, Marsh, Allianz, Ekol Lojistik, Kılıç Holding, Mondelez, Brand Travel, TAV, Turkcell, Besler Gıda, Chep, Vodafone, IPWIN, Bosch, Philips, TEB, NN Hayat Emeklilik, İnci Holding, ConTrust, Vakıf Emeklilik, Denizbank, Tümay Özokur Oyunculuk ve Yaşam Atölyesi, Epik Holding hizmet verdiği kurumlar arasında.

 

 

Hizmet Verdiği Dernekler:

Çalışan ve İşyeri Psikolojisi Derneği

Panik Atak ve Anksiyete Dostları Derneği

Psiko-Onkoloji Derneği

 

Diğer gönüllü çalışmaları: Okullarda çocuklar ve gençler için ve diğer gönüllü etkinlikler