Nefes Teknikleri

1 Saat

Eğitim süresi

27-10-2021 / 09 : 00

Eğitim başlangıç

Yüksel Can Karayurt

Eğitmen

250,00 ₺

Fiyat

Programın Amacı

Bedensel ve ruhsal olarak daha sağlıklı kalabilmek için doğru nefes almayı öğrenmek.

Program İçerikleri

  • Nefes Nedir, Neden Önemlidir?
  • Doğru Nefes Alıyor muyuz? Doğru Nefes Almayı Uygulamalı Olarak Öğrenmek Doğru Nefes Hangi Sorunların Üstesinden Gelir?
  • Burun Nefesi ve Diyafram Nefesinin Önemi?
project
project

Kazanımlarınız neler olacak?

Katılımcılar program sonunda nefes hakkında bilimsel bilgiler edinmiş olacak, doğru nefes alıp almadıklarının farkına varacak, burun ve diyafram nefesinin önemini kavramış olacak ve gündelik hayatlarına katabilecekleri bu tecrübeler ile farkındalıkları artarak hayatlarına daha sağlıkla bir şekilde devam edeceklerdir.

Eğitmeninizle Tanışın

Yüksel Can Karayurt

23.01.1982 yılında Istanbulda doğmuş olup, ortaokul ve lise öğrenimini Gebze Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra, Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve End.Iliskiler bölümünü bitirmiştir. 12 yıl özel sektörde çalıştıktan sonra, sektördeki birikimlerini aldığı koçluk eğitimleri ile harmanlamıştır. Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Yönetim ve Denetimi bölümünde yüksek lisans yaparak koçluk alanında ilerlemiştir. Halen yüz yogası eğitmenliği yanında, Uluslararası Nefes Teknikleri Koçluğu, Eğitim ve Öğrenci Koçluğu yapmaktadır. Şirket bazında veya kişilere özel nefes teknikleri eğitimleri, kişiye özel veya gruplara yüz yogası teknikleri eğitimleri vermekte ve öğrenci, ögretmen,velilere eğitim koçluğu yapmaktadır.

Daha Fazlası
egitmen