Dogal Sabun Atölyesi

2.5 Saat

Eğitim süresi

Pek Yakında...

Eğitim başlangıç

Müge Var

Eğitmen

350,00 ₺

Fiyat

Programın Amacı

Bilgi paylaştıkça çoğalır.” Sözü ile yola çıktığımız doğal sabun atölyemizde soğuk proses yöntem ile doğal sabun yapımına dair tüm incelikleri aktarmak programımızın amacıdır. Bu amaç doğrultusunda verdiğimiz eğitimin ardından atölyeye katılan bireylerin doğal sabun yapımında kullanılan malzemeleri tedarik etmesiyle kendi doğal sabunlarını yapabilecektir.

Program İçerikleri

  • Doğal sabun nedir?
  • Sabun üretim yöntemleri ve soğuk proses yöntemi nedir?
  • Kostik zararlı mıdır?
  • Soğuk proses yöntem ile doğal sabun yapımı.
project
project

Kazanımlarınız neler olacak?

Soğuk proses doğal sabun yapım yöntemini öğrenmek. Doğal sabun formülüyapmayı ve kostik hesaplayıcı kullanmayı öğrenmek. Doğal sabun yapımında kullanılan malzemelerin tedarik edilmesinin hemen ardından doğal sabun yapabilecek kadar bilgiye sahip olma. Atölye sonrasında kurulacak Whatsapp grubu ile bir haftalık süre boyunca eğitmenlerden yönlendirme ve detay bilgi paylaşımı.

Yorumlar

Eğitmeninizle Tanışın

Müge Var

Merhaba, ben Müge Var. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümü mezunuyum, aynı zamanda şuan yüksek lisans çalışmalarımı sürdürmekteyim. 2018 yılından beri annem Bingül Var ve kardeşim Zeynep Var ile birlikte Müge Soaps markası altinda doğal sabun üretimi yapmaktayız. Butik olarak üretim yaptığımız markamız çatısı altında aynı zamanda kuruluşumuzdan itibaren gerek yüz yüze gerekse online doğal sabun atölyeleri vermekteyiz. Atölyelerimizin mottosu ise “Bilgi paylaştıkça çoğalır.

Daha Fazlası
egitmen