TAROT KENDİNİ TANIMA SANATI

12 Saat

Eğitim süresi

Pek Yakında...

Eğitim başlangıç

Erhan Altunay

Eğitmen

1.090,00 ₺

Fiyat

Programın Amacı

Tarotun gerçek dünyasına hazır mısın? Kedinizi, tanıyabilmek, karar vermekte zorlandığınız olayların arka planlarını görüp çözümler üretebilmek için önünüzde eşsiz bir fırsat var!

Program İçerikleri

  • 1-HAFTA:Genel olarak Sembolizm - Mitler ve içsel mitsel yolculuklar
  • 2-HAFTA:Kadın ve erkeğe ait Arketipik yapı - Tarot ve bilinçaltı
  • 3-HAFTA: Arcana Major
  • 4-HAFTA:Ateş, Hava, Toprak, Su ve Sayı sembolizmi
  • 5-HAFTA:Arcana Minor
  • 6-HAFTA: Kart Dizilimi
project
project

Kazanımlarınız neler olacak?

Yüzyılların bilgeliği içinizdeki aradığınız sese, size ulaşma şansı veriyor! Eğitmenimiz, Erhan Altunay olunca zaten konu tartışılmaz oluyor. Haydi sende geç olmadan bize katıl!

Yorumlar

Eğitmeninizle Tanışın

Erhan Altunay

Erhan Altunay İstanbul doğumludur. Saint Joseph Fransız Lisesini bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesinde Nükleer Enerji Mühendisliği okumuş ve sonra da Marmara Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisansı yapmistir.* Lise yıllarından itibaren dinler tarihi ve siyasi tarih ile ilgilenmiş olup bu konuda üç kitap yayınlamıştır. Bunlardan "Paganizm" uzun süre "Best Seller" olmuş olup sekiz baskı yapmıştır. En son Pelin Çift ile yazdığı "Ayasofyanın Gizli Tarihi" listelerden inmeyip 50.000 adet satmıştır.** Erhan Altunay,  Afrika Güvenlik Konferansı  gibi bir çok askeri ve güvenlik konferansı/toplantılarına katılmakta, dünya siyaseti ile ilgili bilgilerini genişletmektedir. Bu konuda sayısız TV programlarına katılan ve büyüyen takipçi kitlesine sahip olan Altunay ayni zamanda bir çok yerde konferanslar vermektedir. *Günümüz mutsuz yaşamının sembolizm ve "kadim bilgelik" bilinmeden  anlaşılamayacağını savunan Altunay bu konularda yazılar da yazmıştır.****

Daha Fazlası
egitmen