Bizden Haberler

Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün öğretmenler için yapılan projesine Uzm.Dr.Seda Ülgen de davet edildi

Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bu yıl üçüncüsünü düzenlediği, Türkiye’de bir ilk olan ve İstanbul’da birçok ilçeye örneklik teşkil eden ‘Kendini Geliştir, Geleceği Değiştir’ Projesi kapsamında Öğretmen Mesleki ve Kişisel Gelişim Seminerlerinde bu sene Uzm.Dr.Seda Ülgen de davet edildi. 19 Haziran pazartesi günü öğretmenlere  “Bilinçaltı Gizemi ve Yaşama Amacını Keşfetme” semineri düzenledi. İşte seminerden

Detaylı Oku
Uzm. Dyt. Psikonöroimmünolog İlker Pazarbaşı ile Yaşlanmayı Nasıl Geciktirebiliriz, Nasıl Önleyebiliriz Ve Hatta Geri Çevirebilir memiz Mümkün mü?

Nasıl besleneceğiz, neler yiyeceğiz, neden böyle yapmalıyız? Bildiğimiz gibi beslenince neden bu sonucu elde edemiyoruz? İnsanın evrimsel sürecinde durum neydi? Şimdi neden evrime dikkat etmeliyiz? Bu soruların cevaplarını ve yıllara nasıl meydan okuyabileceğimizi sizinle paylaşmak istiyoruz.

Detaylı Oku
Erhan Altunay ile Uzm.Dr.Seda Ülgen in SENİNLE dergisi 2010 Ağustos sayısı Röportajı Aşk mıydı, değil miydi?

Aşk acıdır, aşk bağımlılıktır, aşk kavuşamamaktır… Aşk hakkında yaptığınız tanımlamalar bu ve benzerleri gibiyse belki de siz hiç aşık olmadınız, yalnızca bazı duygusal ihtiyaçlarınızı ‘o’ sandınız. Gerçek aşk hangi iklimde yaşanır? Merak ediyorsanız bu yazı size fikir verecek. Aşık olmak ve ilişkiye aşkla devam etmek en büyük arzumuz. ‘Tek’ olmak ise büyük özgürlük ama özgür

Detaylı Oku
Araştırmacı Yazar Erhan Altunay Ve Yönetmen Göksel Gülensoy’dan ‘İstanbul’un Bilinmeyen Sırlarının’ Seminer Detaylarını kendilerinden dinleyelim.

İstanbul’un bilinen tarihi dışında bir de bilinmeyen tarihi var.  Araştırmalar ve yerin altındaki yapılan kazı çalışmaları sonucunda bu bilinmeyen sırları, günışığında Yönetmen Göksel Gülensoy ve Araştırmacı Yazar Erhan Altunay bizlerle paylaşıyorlar.  

Detaylı Oku
Araştırmacı Yazar Erhan Altunay Ve Yönetmen Göksel Gülensoy İle İstanbul Seminerleri, Basında Hürriyet Haberde..

Hürriyet>Kelebek Magazin>Seyahat Haberleri>Antik Çağ’dan günümüz İstanbul’una gizemli yolculuk http://www.haberler.com/istanbul-un-gizli-tarihi-seminerde-anlatilacak-8920672-haberi/ http://www.milligazete.com.tr/_istanbulun_gizli_tarihi_seminerde_anlatilacak/433203 http://www.dunya.com/ehlikeyf/antik-cagdan-gunumuze-istanbula-gizemli-yolculuk-haberi-337683   Antik Çağ’dan günümüz İstanbul’una gizemli yolculuk Antik Çağ’dan günümüze İstanbul konulu bu seminere İstanbul sevdalıları bayılacak. Birçok yazar ve araştırmacının da katılacağı seminer dört hafta boyunca devam edecek. Antik Çağ’dan günümüze kadar İstanbul’un bilinmeyen tarihinin anlatılacağı seminer katılımcılarını bekliyor. http://www.hurriyet.com.tr/antik-cagdan-gunumuz-istanbuluna-gizemli-yolculuk-40272200  

Detaylı Oku
Sınırlarımızı aşmamıza ve gerçek benliğimize ulaşmamızı sağlayan bir teknik olan hipnoz hakkında merak ettiklerimizi Uzm. Dr. Seda Ülgen’e danıştık.

  Hipnoz sadece seçen, tercih eden ‘Siz”in, o kapalı kapının ardında duran ve sizi yöneten sisteme girip ne olup bittiğini anlayabilme ve değiştirilebilme şansını size veren tekniklerden biridir.

Detaylı Oku
Uzman Doktor Seda Ülgen, Esra Yıldız ile Gündoğdu programının konuğuydu. Program içerisinde gündelik yaşamdan örneklerle duygular konuşuldu

Uzman Doktor Seda Ülgen, Esra Yıldız ile Gündoğdu programının konuğuydu. Program içerisinde gündelik yaşamdan örneklerle duygular konuşuldu.    

Detaylı Oku
İstanbul’un Gizli Tarihi Seminerde Anlatılacak

Yönetmen Göksel Gülensoy ve Araştırmacı Yazar Erhan Altunay, “İstanbul Seminerleri” etkinliğinde İstanbul’un gizemli tarihini anlatacak.

Detaylı Oku