Hipnotik Dil Kalıpları

Hipnotik Dil Kalıpları

  • Haziran 21, 2018
  • 21 Haziran 2018 Perşembe / 19:30- 21:30
  • Fırat BOLAZAR

Bilinç kendisine söyleneni dinlerken bilinçaltı da kendisine söylenenlerle ilgilenir. Günlük hayatımızda insanlarla konuşurken sadece yüzeyde gerçekleşen iletişimi fark ederiz, bu arada bilinçsiz seviyede süregelen mesaj alışverişinin bizi nasıl etkilediğini gözden kaçırırız. Bir iletişim uzmanı veya bir terapist için, bilinçsiz seviyede gerçekleşen bu iletişime hakim olmak büyük önem taşır.

Hipnotik dil kalıpları, verilmek istenen mesajı kişinin bilinçli sorgulamasıyla karşılaşmadan doğrudan bilinçaltına yönlendirmek amacıyla kullanılan iletişim yapılarıdır. Bu kalıpların temel özelliği, bilinçaltının doğal iletişim yapısıyla uyumlu ve farklı içeriklerde mesajlar oluşturmak amacıyla kullanılabilir olmalarıdır.

Hipnotik dil kalıpları terapi ortamında trans altında kullanılabileceği gibi, doğru tekniklerle desteklendiğinde günlük konuşma seviyesinde de son derece etkili sonuçlar verir.

Eğitim içeriği:

Dil-zihin bağlantısı
Hipnotik dil kalıpları
Uyum
Temel hipnotik teknikler

 

SHARE
2018-6-21 19:30 2018-6-21 21:30 Europe/Istanbul Hipnotik Dil Kalıpları Bilinç kendisine söyleneni dinlerken bilinçaltı da kendisine söylenenlerle ilgilenir. Günlük hayatımızda insanlarla konuşurken sadece yüzeyde gerçekleşen iletişimi fark ederiz, bu arada bilinçsiz seviyede süregelen mesaj alışverişinin bizi nasıl etkilediğini gözden kaçırırız. Bir iletişim uzmanı veya bir terapist için, bilinçsiz seviyede gerçekleşen bu iletişime hakim olmak büyük önem taşır. Hipnotik dil kalıpları, verilmek istenen mesajı kişinin Fırat BOLAZAR
save event to calendar

register

* All fields are required
You already has been joined the event.