Loading...
Menu

Rüyaların Dili Eğitimi

Rüyalar kendimize uyanan bir düşün basamaklarını tırmanmaktır..

Rüyalar bilinçaltımızın gün ışığına çıkıp kendimizle ilgili derinlerdeki saklı tuttuğumuz gerçekleri şifreli bir dille anlatılan yerdir. Geleceğimize dair gittiğimiz yolu , sorunlarımızı ve bunlar için en iyi çözüm yollarını bulmamızı sağlar. Ancak bu çözüm yollarını keşfedebilmemiz için, bu sembollerin dilini doğru okuyabilmemiz gerekir. Travmalarımızı, blokajlarımızı hayatı nasıl yorumladığımızı sorunlarımızı nasıl çözebileceğimizi ve şu anda nasıl bir geleceğe doğru gittiğimizi bize tüm çıplaklığıyla gösterir rüyalar. Rüyaların dilini anlamak, kendi hayatımız için bizi çok iyi tanıyan bilge bir rehberle çalışmak gibidir.

Bu seminerde , Uzm. Dr. Seda Ülgen bizlere sembolleri doğru analiz ederek rüyalarımızı nasıl okuyabileceğimizi ve hayatımızda bir çözüm anahtarı olarak nasıl kullanabileceğimizi anlatacaktır. Kendi rüyalarımızdan örneklendirmelerde yapacağımız bu seminerde rüyalarımızı doğru okumanın da ilk adımı atmış olacağız.

Bilinç ve Bilinçaltımızın buluştuğu, en mahrem doğamızın ve gizemlerimizin kapılarının aralandığı rüyalar seminerimizde buluşmak üzere..

Lütfen alan koduyla birlikte başında 0 olmadan ve boşluk bırakmadan yazınız
Lütfen tüm alanları doldurunuz

Eğitim Tarihi

Çok Yakında
16:00 - 18:30