Loading...
Menu

Lütfen alan koduyla birlikte başında 0 olmadan ve boşluk bırakmadan yazınız
Lütfen tüm alanları doldurunuz

Ruh Hali Kontrolü EĞİTİMİ

Kendinizi yorgun, güçsüz, beceriksiz hissediyorsanız hayatın getirdiği zorluklarla başa çıkamazsınız. Umutsuzken, güvensizken, kararlılık gerektiren bir işe giremezsiniz. İçinde bulunduğunuz ruh hali olumsuzsa, kendi geleceğinizi şekillendirmekte etkili olamazsınız.

Motive olduğunuz zamanlarda ise, engeller sizi yolunuzdan alıkoyamaz. Keyifli bir ruh halindeyken sosyal ortamlarda rahatça akıverirsiniz. Kendinizden eminseniz, tüm zorluklara meydan okuyabilirsiniz. Olumlu bir ruh halindeyseniz, gerçek potansiyelinizi ortaya koyma fırsatına sahip olursunuz.

Çoğu kişi, içinde bulunduğu olumsuz bir ruh halini gerçeğin ta kendisi zanneder, duygularının kendisine söylediklerine sorgulamadan teslim olur. Oysa kısıtlayıcı duygu ve düşünceler renkli camlı gözlükler gibidir; hayatın tüm renklerini görmenizi engeller ve gerçekte sahip olduğunuz seçenekleri fark etmenizi önlerler.

Kişinin kendi hayatının kontrolünü eline alabilmesi ruh halini yönetebilmesine bağlıdır. Bunun için ruh halimizi mevcut durumun gerçekliği olarak görmekten kurtulup, onu “geleceği yaratmada kullanacağımız kaynaklara ulaşma gücü” olarak değerlendirmemiz gerekir.

Eğitim içeriği:

  • Öz farkındalık
  • Duyguların amaçları ve duyguları dönüştürmek
  • Baskın ruh halleri, etkileri ve tetikleyiciler
  • Çağrıştırıcıların kullanılması
  • “Renkli Kıyafetler” ve “Malzeme Odaları” teknikleri
  • Geleceği planlamak

 

Eğitmen: Fırat Bolazar

Eğitimin Tarihi: ÇOK YAKINDA

Eğitimin Süresi : 19:30-22:30


Eğitim Tarihi

01.11.2018 - 19:30 - 21:30


Eğitimciler
Fırat Bolazar